מי אנחנו

אופן גלרי הוקמה בשנת 1996 על ידי איש העסקים שמואל דונרשטיין ושלוש שנים לאחר מכן נרכשה ע"י מפעלי עץ כרמיאל. מאז הקמתה, היתה אופן גלרי פורצת דרך והביאה למהפכה אמיתית ושינוי בתפיסת העולם שהיתה מקובלת עד אז בארץ בענף הדלתות. אולם התצוגה הראשון של החברה נפתח במושב רשפון שבשרון.
הרעיון היה לרכז תחת קורת גג אחת מגוון רחב של דלתות פנים ודלתות כניסה ולתת מענה לקשת רחבה של רצונות וטעמים. הרעיון הבשיל לידי ביצוע, וזאת מתוך הכרה שדלת היא חלק בלתי נפרד מהתפיסה העיצובית הכוללת של הבית, והיא נכללת בתהליך קבלת ההחלטות העיצוביות של בונה הבית. דלת, בשונה מכל ריהוט אחר, נמצאת בכל חדר וחדר ונראית מכל פינה בבית, ולכן המסקנה היא שדלתות חוץ ודלתות פנים הן מוצר שיש לתת עליו את הדעת ולהתייחס אליו כאלמנט עיצובי לכל דבר. המפעל בכרמיאל מייצר במגוון סגנונות המתאימים לכל טעם ולכל תקציב.

בסוף 2014 מפעל החברה ורשת החנויות נרכש על ידי חברת רב-בריח – המותג הוותיק והאיכותי ביותר בתחום הדלתות בישראל. חברת רב-בריח צפויה להשקיע כ-10 מיליון שקלים בשיפור איכות קווי הייצור, איכות מערך הלוגיסטיקה והשירות והתאמת מוצרי החברה לרמת האיכות והמצוינות המזוהה עם מותג רב-בריח כבר למעלה מ-40 שנה בתחום הדלתות. חברת רב-בריח תשווק את דלתות הפנים של עץ כרמיאל באולמות התצוגה שנה החל ממרץ 2015.

צור קשר

 אולם תצוגה בני-ברק

03-6192266

מפת הגעה לאולם התצוגה הראשי של רב בריח

 

 

אולם תצוגה ראשון-לציון

073-2384883

 

לרשימת הסניפים המלאה

לחץ כאן